מאפייני חווית טאוור טאג

פעילות קבוצתית של לייזר טאג במציאות מדומה

מאפיינים עיקריים של טאוור טאג

לייזר טאג במציאות מדומה

טאוור-טאג הוא מותג עולמי, הכוכב העולה של שילוב בין עולמות שונים שנפגשים במציאות מדומה אחת עם אקשן אינסופי!
את החוויה ניתן למצוא כיום במספר מקומות בגרמניה, הולנד, יפן, בישראל ובקרוב גם בסניפים בארה"ב.
הייחודיות של החוויה מתבטאת במספר מאפיינים שהופכים אותה לחוויה כל כך מיוחדת שלא דומה לאף חוויה של מציאות מדומה שניסתם בעבר!

טורנירים ארציים ועולמיים

כדורגל, כדורסל וענפי ספורט רבים הפכו לתחרויות בינלאומיות, כעת Tower Tag הבינלאומי מביא לכם את ענף הספורט במציאות מדומה הראשון בו תוכלו להתמודד בתחרויות בישראל ובקרוב גם בטורניר הגדול, הזוכים המאושרים יזכרו בכרטיסים ויוכלו להתחרות בטורניר בחו"ל! בין טורניר לטורניר תוכלו להשתתף בתחרויות ארציות ולזכות בפרסים שווים ולהיות אלופי הארץ בספורט הראשון במציאות מדומה!

משחק פיזי ותחרותי

הקסדה שמחוברת למחשב ועוצמת עיבוד גרפיקה מטורפת- החוויה הזו תכניס אתכם לעולם שבו תעלמו ותשכחו כל מה שסביבכם. תכירו סביבה מעוצבת שתכניס אתכם לכושר, תעבדו חזק על מתיחות לפני שתשימו את הקסדה כי מהחווייה הזו אתם תוך שעה מאבדים 900 קלוריות. הכינו את עצמכם לתחרות ספורט מאתגרת עם פעילות גופנית אנרגטית במיוחד!

יחד / נגד חברים שלכם

מלחמות במציאות מדומה בקבוצות של חברים – משחקי התחרות הקבוצתיים הוכיחו את עצמם כבר בעבר ולכן אנחנו שיפרנו לכם את החוויה החברתית במציאות מדומה. קבוצות של 3 נגד 3 ימלאו את המגרש ויצאו לתחרות שכוללת צעקות שמחה, עידודי קהל ואסטרטגיה חברתית על מנג לכבוש את היעד! חוויה שתפעיל לכם את הראש ולא רק את ההדק של האקדח ותצריך שילוב כוחות על מנת להיות הקבוצה הכי טובה במגרש.

השחקנים עצמאיים לחלוטין

שטח משחק עצמאי בחלל משותף יעניק תחושת מרחב, מי שמגיע למתחם וחווה את החוויה מגדיר אותה כ"עולם אינסופי". לכל שחקן מוקדשת משבצת משחק בגודל של כ 9 מטרים רבועים בו הוא נע בחופשיות ללא חפצים וקירות. לא תרגישו לרגע שלצידכם נמצאים עוד שחקנים ואנשים רבים בעולם האמיתי.

קרבות מרובי שחקנים

מלחמות במציאות מדומה נועדו לקרבות בין שחקנים אנושיים, בניגוד למשחקים רבים בהם האויב הוא המחשב, כאן אתם תתחרו מול אנשים אמיתיים ותהיו תלויים ביכולות שלכם מול היכולות של היריב. תוכלו לשחק שני שחקנים נגד שני שחקנים או שלושה נגד שלושה. בעתיד הקרוב מאוד תוכלו גם לקרוא תיגר על אנשים במדינות אחרות במשחק אונליין!

צלילה לעולם המדומה

זה פשוט הדבר האמיתי, הטכנולוגיה המתקדמת, המחשבים החזקים והאיכותיים של LENOVO בשילוב כרטיסי המסך הכי מתקדמים שיש יתמכו את ה FLOW של החוויה והגרפיקה. האלמנטים הפיזיים והאקדחים האמיתיים יגרמו לכם לעיתים לשכוח שאכן מדובר במציאות מדומה. הרבדים שאנו מוסיפים לכם למציאות המדומה ירכיבו לכם את התמונה המושלמת והיחידה בארץ שמדמה מציאות מורכבת!

המשיכו לעקוב אחרי החידושים והגרסאות החדשות!
הפיתוח והשיפור של החוויה ממשיך, כל הזמן…
ואתם תוכלו להנות מחידושים מרתקים בכל חודש!