סטנדרט הגנה והתמודדות נגד הקורונה

הנידון: סטנדרטי ההיגיינה והבטיחות של VR Liam&Leo LTD

תקני ההיגיינה והבטיחות של VR Liam&Leo למציאות מדומה המתוארים נועדו להביא תהליך אחיד לתעשייה המבוססת על טכנולוגיות מציאות מדומה במיקום קבוע או במיקום הלקוח. תקנים אלה מבוססים על ניסיון רב שנים של מערכות הפעלה ואטרקציות.

כשאתם מתכננים וחושבים על תוכניות ההפעלה הנוכחיות והעתידיות שלך, חשוב לוודא שהם תואמים את החוקים והתקנות ותואמים את ההנחיות שמספק משרד הבריאות.

תוכן עניינים

 1. מידע כללי
 2. שיטות ניקוי והיגיינה מומלצות
  1. שיטה סטנדרטית
  2. שיטה מתקדמת
 3. אמצעים נוספים
  1. מגבוני חיטוי
  2. אלכוג'ל
 4. תפיסת הפעלה ופעולות
 5. סיכום

חשוב לציין:

חשוב לציין כי תקנים אלה עשויים להתעדכן, בהתאמה לפיתוח שיטות עבודה חדשות, הנחיות ממשלתיות וההוראות של אנשי מקצוע בתחום הרפואה.

 1. מידע כללי

שמירה על ניקיון והגיינה של עמדות משחק

בתקופה שלאחר נגיף הקורנה, עלינו להשלים עם העובדה שלא נוכל לפעול כפי שהיה לפני כן. 

ניקיון וחיטוי עמדות יצטרכו להיות בראש ובראשונה בסדרי העדיפויות שלנו, יחד עם מתן ביטחון ללקוח ליהנות מהחוויות ומהבידור במתחם שלנו או אצלכם באירוע. עלינו גם להבטיח לכם כי התקנים נשמרים על ידי אנשי המקצוע והמפעילים שלנו ולא יועברו לאחריות הלקוח. 

מערכות ניקוי מתקדמות נותרות יתרון בשמירה על ההיגיינה, משום שהן מבטיחות שהרכיבים הנגישים ללקוחותינו מחוטאים ברמה המקצועית. משקפיים ואביזרים של מציאות מדומה היו מאז ומתמיד נושא שעלה הן בשיחות והן בתפעול בהקשר של שמירה על ניקיון והיגיינה, ולכן חשוב מאי פעם להקפיד על נהלי ניקוי נאותים בכדי להבטיח כי לקוחותינו גם מוגנים וגם בעלי אמון מלא במתקנים ,בהפעלות, וצוות העובדים שלנו.

 1. שיטות ניקוי והיגיינה מומלצות

כסטנדרט אנו מציעים שתי שיטות ניקוי יעילות מאוד עבור משקפות ואביזרי מציאות מדומה. לפני היישום של שיטות אלה, אנחנו מוודאים כי כיסויי עור מותקנים כראוי על משקפות המציאות המדומה, וכי הם אינם מראים סימני בלאי.

כל המשקפות של VR Liam&Leo מצוידות בכיסוי עור מיוחדים למשקפות מציאות מדומה.

שיטה סטנדרטית

אנחנו מתחילים בבדיקה חזותית של כל הרכיבים. שכל החלקים נקיים וללא כל פסולת אחרת. אנחנו משתמשים במגבון לח מחטא המכיל אלכוהול, על כל אזור הנוגע בידיים, בפנים או בגוף. כאשר אנחנו נשתמש באפודים ההפטיים, אנחנו מנגבים את החלק החיצוני ואת החלקים שנגעו בהם הלקוחות. אנחנו מכבסים את האפוד הפנימי בין הפעלה להפעלה בין אירועים ובאופן קבוע במתחמים. אנחנו מאפשרים לכל רכיב לשבת ולהתייבש באוויר לפחות 30 שניות, או עד לייבוש מלא. אם אזורים מסוימים נשארים רטובים, אנחנו ננגב עד שיהיה יבש לחלוטין בעזרת רקמה רכה לשימוש חד פעמי. גם העדשות וכל שאר באזורים במשקף ובציוד המציאות המדומה עובר ניגוב ובדיקה לניקיון / יובש.

 1. אמצעים נוספיםקצת שקט נפשי לכל לקוחותינו

מגבוני חיטוי

אנחנו דואגים לאספקה בשפע של מגבוני חיטוי לכל אירוע. לפי הצורך במענה לפי כמות אנשים וזמן האירוע שלכם. יש לנו כמה משטחים של מגבוני חיטוי במחסן שלנו, מוכנים לכל אירוע.

4. תפיסת הפעלה ופעולות

בתקופה שלאחר וירוס הקורונה, חובה עלינו לתת לכם את הביטחון שהכל נעשה למען בריאותכם ובטיחותכם. אנחנו נוודא כי הצוות מבין כי ניקוי וחיטוי ללא הפסקה, הם כעת אחת העדיפויות העיקריות. 

יהיה באחריות כולם להבטיח עמידה בתקנים וההנחיות החדשות שיוגדרו. 

הפעולות תמיד נעשו, אך אנחנו מבינים כי התפיסה חשובה לא פחות, ולכן יותר מתמיד, ניתן לכם את הביטחון באמצעות הפעולות שלנו במהלך האירוע!

הצוות שלנו יהיה חרוץ וגלוי בפעולות בעת חיטוי האטרקציות בין השימושים. אנחנו גם מקפידים להקצות את הצוות למשמרות ניקיון מתוכננות המתרחשות מדי יום, בכל שעה של אזורים שנוגעים בהם יותר. אנחנו נמקם מתקן אנטי בקטריאלי ללקוח ו / או תחנות לניקוי חיטוי בכל המתחם שלנו, כך שיהיה גלוי ונגיש.

חשוב לציין כי הקפדה על הנהלים וההגיינה חשובים לנו מאוד, ולכן יש לזכור ולהתאים את הציפייה בכמות ההפעלות כדי להתאים התאמה לנהלי ניקוי נוספים אלו. 

אמון הלקוחות זה בונה את הקהילה שלנו, והם חוזרים להנאה שוב ושוב!

5. סיכום

לאחר הוירוס, עלינו לקבל את המציאות שלא נוכל לפעול כפי שהיה קודם. הניקיון והחיטוי יצטרכו להיות בראש סדר העדיפויות שלנו, על מנת שכל לקוחותינו יוכלו להנות מהשירות והמתחמים שלנו. אנו מציעים שתי שיטות ניקוי יעילות מאוד עבור משקפי ואביזרי מציאות מדומה. השיטה הסטנדרטית שלנו (בדיקה חזותית, ניקוי רטוב, ניקוי יבש).

אנחנו דואגים לאספקה ​​בשפע של מגבוני חיטוי, בכל אירוע. אנחנו נספק לשחקנים שעשויים להסס להניח את משקפי המציאות המדומה ישירות על הפנים, נוסף על כיסויי עור מיוחדים על כל משקף ומשקף. 

הצוות שלנו מבין היטב עד כמה ניקוי וחיטוי ללא הפסקה הם כעת כל כך חשובים. 

אנחנו דואגים לניקוי יומי, בכל שעה, מתקן אנטי בקטריאלי ו / או תחנות לניקוי חיטוי בכל עמדת הפעלה. 

אנחנו מבינים אתכם.

אנחנו מודעים למצב, להנחיות ולתפיסה לגבי ניקיון והגיינה בהפעלה של חוויות מציאות מדומה. אנחנו נעזור לכם להשקיט את הדאגה הזאת, כך שיהיה לכם דבר אחד פחות לדאוג לו.

הישארו בריאים! 

בברכה, משפחת VR Liam&Leo